O mnie

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuję się psychoterapią człowieka dorosłego i par. Pracuję psychodynamicznie i w modalności Gestalt.

Doświadczenie

Posiadam 17- letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń, warsztatów grupowych i treningów w biznesie.  Od 2017 prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną.  Zajmuję się psychoterapią człowieka dorosłego i par, a przede wszystkim: kryzysami egzystencjalnymi, zaburzeniami lękowymi, nastroju i osobowości. Stosuję techniki psychodramatyczne. Prowadzę psychoterapię także w języku angielskim. Jestem psychoterapeutą PTP w trakcie certyfikacji.

Szkolenia

Praktyki studenckie Dolsar-Art 40h w Dziennym Domu Środowiskowym dla osób z po epizodach psychotycznych. Ukończyłem trzyletni kurs terapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu . Jestem na trzecim roku czteroletniego, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, kursu psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Od 2020 roku rozpoczynam proces certyfikacji z metody Somatic Experiencing.

Psychoterapia własna

120h psychologicznego treningu grupowego. 90h psychoterapii indywidualnej własnej.

Superwizja

Jestem pod ścisłą superwizją w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu.

Prywatnie

Mam żonę, trójkę dzieci i dwa koty.